Prošloga tjedna na adresu Općine poštom je stigla kompletirana projektna dokumentacija za izgradnju novog dječjeg vrtića kod zgrade Osnovne škole ‘Kardinal Alojzije Stepinac’.

Ranije je zaprimljena dokumentacija elektronskim putem, sada je isporučena i u pisanom obliku čime je posao izrađivača iste dovršen i nadamo se sada uspješnom provođenju postupka javne nabave, kako bismo uskoro nakon izbora izvođača radova svjedočili potpisu ugovora sa istim i samoj realizaciji. Podsjećamo, nažalost zbog proceduralnih razloga Općina je morala objediniti dvije projektne dokumentacije koje su bile izrađene, jedna za proširenje sportske dvorane i izgradnju novog pristupnog puta i proširenje parkirališta, a drugu za izgradnju novog dječjega vrtića za tri skupine po dvadesetero djece, ukupne površine oko 550 m2, sve zajedno u jednu projektnu dokumentaciju za nabavu i realizaciju.

Ukupna procijenjena vrijednost investicije iznosi preko 3.350.000,00  eura, što je svakako iznos koji Općina do sada nije imala u jednoj investiciji, dakle rekordan i velik, te smo zahvalni na sredstvima koja će biti uz vlastita osigurana od strane EU fondova, odnosno nadležnog ministarstva, kao i od Zagrebačke županije.

Vjerujemo da će ovom investicijom značajno biti povećana sigurnost mladih obitelji, da imaju mogućnost povjeriti svoju djecu u blizini mjesta prebivališta,  dok se bave svojim svakodnevnim obvezama i da će demografski pokazatelji u bliskoj budućnosti biti bolji i pozitivniji.





Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.