OPG  Brebrić iz Krašića organiziralo je  posjetu Krašiću i Općini Krašić, te župi Presvetoga trojstva povodom osvajanja vrijedne zlatne medalje za bučino ulje.

Naime na nedavno održanom 6. Alpe – Adria međunarodnom ocjenjivanju bučinih ulja i 13. županijskom ocjenjivanju bučinih ulja održanom  u Varaždinu i Varaždinskoj županiji OPG Brebrić osvojilo je zlatnu medalju, te im je bila želja predstaviti kratko svoje obiteljsko gospodarstvo u Krašiću. Odazvali su se predstavnici Zagrebačke županije na čelu sa pročelnikom upravnog odjela za poljoprivredu gospodinom Kraljičkovićem, zatim predstavnice Varaždinske županije, poslovni partneri i prijatelji, te kolege poljoprivrednici. Nakon obilaska Krašića, na bogatom stolu moglo se kušati ovo vrhunsko bučino ulje i razna hrana u kojoj se koristiti isto ili bučine koštice.  Još jednom iskrene čestitke  OG Brebrić na zlatnoj medalji, koja je lijepo priznanje za uloženi rad i trud u proizvodnji bučina ulja te vjerujemo podstrijeh za daljnji rad i napredak OG.  

 

 

 

 

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.