Uoči dana sjećanja na žrtve domovinskoga rata, na žrtvu Vukovara i Škabrnje tradicionalno su se osmu godinu zaredom na središnjem Krašićkom trgu okupili mještani, predstavnici Općine Krašić i paljenje svijeća i molitvom odali počast za žrtve domovinskoga rata, za žrtvu Vukovara i Škabrnje.

Prije paljenja svijeća na središnjem trgu služena je i Sveta misa u crkvi Presvetoga trojstva. U četvrtak, 18.studenoga na Dan sjećanja načelnik Općine posjetio je Škabrnju i sudjelovao u službenom obilježavanju stradanja mještana Škabrnje. Ove godine obilježeno je okruglih 30 godina stradanja Općine Škabrnja, za koja do danas nažalost nitko nije odgovarao.

Skip to content
Pregled privatnosti

Ova web stranica koristi kolačiće tako da vam možemo pružiti najbolje moguće korisničko iskustvo. Podaci o kolačićima pohranjuju se u vašem pregledniku i obavljaju funkcije poput prepoznavanja kod povratka na našu web stranicu i pomaže našem timu da shvati koji su dijelovi web stranice vama najzanimljiviji i najkorisniji.